0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
SNMU SNMU1706 ANPR SNMU1706ANPR-MJ AH725 INSERT CARBIDE INSERT MILLING INSERTS MILLING CUTRER LATHETURNING CNC

SNMU SNMU1706 ANPR SNMU1706ANPR-MJ AH725 INSERT CARBIDE INSERT MILLING INSERTS MILLING CUTRER LATHETURNING CNC

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Белешка - Секогаш проверувајте ја бојата на артикалот, големината, стилот и количината внимателно пред да се пукате. Облога : Друго. Цврстина : ХРА. Материјал : Тешка легура. Име : кабини инсерти. Белешка - Секогаш проверувајте ја бојата на артикалот, големината, стилот и количината внимателно пред да се пукате. Облога : Друго. Цврстина : ХРА. Материјал : Тешка легура. Име : кабини инсерти. Опис на артикалот : Па, дојдете во нашата CNC Blade Co., Официјална продавница на ООД! Место можете да го најдете целиот стил на CNC Blade што ви треба. Висок квалитет, висока јачина, високи перформанси, висока отпорност на абење, долг животен век. Brand Name : CNC Blade CO Tyte Tome Type : Material Material : Metal Style : Trendy IS_Customized : Не е вклучен пакет : 10 парчиња или зависи од вашиот избор Внимание : Забележете дека фотографијата не покажува вистинска големина, ве молиме погледнете го описот за деталите за големината. Ве молиме дозволете 1-5мм разлики како резултат на рачното мерење, благодарам. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.

Особините

Купувачите избираат и