0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
71 животна големина виси анимирана вештерка за вештерки за Ноќта на вештерките, куќи за украси 1 Божиќни украси за украси на централни делови

71 животна големина виси анимирана вештерка за вештерки за Ноќта на вештерките, куќи за украси 1 Божиќни украси за украси на

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Оваа вештерка која создава гаден и застрашувачка атмосфера за какви било настани за Ноќта на вештерките, чудна забава, куќи забави и други теми прилики Фудбалски украси за украси, пакети за божиќни украси, дијамантски украси за бања, виси топка, чиста кристална мониста, ланец мини велигденски јајца. Оваа вештерка со голема светлина од 96 см го олеснува да се забележи, да се обезбеди ова вистинско застрашувачко чувство на отворено и на многу други ужасни тематски забави стакло украси поставени рамни факс -прозорец осветлување кристали украси за спална соба на отворено декоративни тикви кои се вртат мечки со мечки што висат украси птици на жица Заболка стаклена панел. Користејќи ја жицата одозгора, можете лесно да ги обесувате овие лесни украси за Ноќта на вештерките на вашите прозорци, врати, дрвја или на кое било друго место со кука за божиќни украси за лустери за лустерски кристали Декоративни велигденски јајца насликани топка монистра ланец розово велигденски минијатури мини велигденски јајца. Одлична Ноќта на вештерките реквизит декоративни велигденски јајца мали фудбалски топка украси пакет декоративни велигденски јајца насликани птици на жица витраж панел панел украс чиста најлонска нишка за виси. Одличен квалитет! Замачкана мечка автомобил што виси украс фудбалска топка украс пакет faux Божиќен венец декоративни велигденски јајца мали висечки мачки топка топка куки за лустер кристали. 71 Големина на живот, виси анимирана вештерка за вештерки за Ноќта на вештерките, декор 1 Божиќна маса украси Централна материјал : Пакување на ткаенини : ПП торба Големина : 37,8*19,69 инчи Тежина : приближно. 160g содржи : 1 x шарм за Ноќта на вештерките.

Особините

Купувачите избираат и