0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Синхрони алуминиум на тркалото 5/6/6/6.35/7/8/10/12/11/15/16mm Внатрешен мотор 3мм теренот 11 Синхрона лента за време

Синхрони алуминиум на тркалото 5/6/6/6.35/7/8/10/12/11/15/16mm Внатрешен мотор 3мм теренот 11 Синхрона лента за време

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјал : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, издржлива, фино изработка и голема точност на преносот. Внатрешно отворање : 5/6/6/6.35/7/8/10/12/11/15/16мм. Ширина на ременот : 11мм. Надвор од Дија. (Ад.) : 33,62мм. Вкупна висина : 23мм. Материјал : Направено од висококвалитетна алуминиумска легура, издржлива, фино изработка и голема точност на преносот. Внатрешно отворање : 5/6/6/6.35/7/8/10/12/11/15/16мм. Ширина на ременот : 11мм. Надвор од Дија. (Ад.) : 33,62мм. Вкупна висина : 23мм. Широко се користи во машини за мелење, обликувачи на менувачи, машини за дупчење, CNC лати, машини за хобирање на менувачот или други механички прилики за пренос. Материјал за пошта : Алуминиумски легура : 3 M Type Teeth Број : 36 Teeth Pitch : 3 Mminner Bore : 5/6/6/6/6.35/7/ 8/10/12/11/15/16 MMBELT Ширина : 11mmoutside dia. (Одобрение) : 33.62mmtotal Висина : 23mmscreps : M5x2package : 2pcsplease Кликнете на следниов број на заби за повеќе пилиња за време на типот 3 M.12 17 заби 18 заби 20 заби 22 заби 24 заби 25 заби 28 заби 30 заби 32 заби 35 заби 36 заби 38 заби 40 задни 42 90 заби 100 заби 120 заби 150 заби.

Особините

Купувачите избираат и