0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Подарок Нена Слика Рамка ~ Вградена рамка за кожа ~ Најдобра Нона досега - ве сакам секогаш и засекогаш - Денот на мајката Нона роденденски подарок Нона Божиќна баба ?

Подарок Нена Слика Рамка ~ Вградена рамка за кожа ~ Најдобра Нона досега - ве сакам секогаш и засекогаш - Денот на мајката Нона

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Единствена сопствена врежана рамка : Оваа „најдобра Nonna досега - ве сакам секогаш и засекогаш“ рамка за слики од кожа е идеална за прикажување на вашите спомени и вашата посебна врска со Nonna. Оваа рамка е совршена за сите оние сакани слики Нона, баба и Гранд деца или фотографии од мајка и ќерка. Од родендени, семејни прилики, одмори до селфи со вашата нона, оваа рамка за слики е совршена за споделување спомени. Подарок за баба од ќерка, подарок за Нона од внук. Lavingубовен подарок за мама Фро. Стилски дизајн : Ова е совршено за секој што сака да прикаже специјални фотографии со уникатен изглед и чувство на кожа текстура. Нашиот еден од еден вид посебен производ и дизајн додава голема привлечност за секоја фотографија. Совршен за подарок за Денот на мајката, подарок за мама, мама, мама, мајка, роденден на мајка или Божиќ. Димензии на рамката за обете рамки : За димензиите на фото -рамката од 4 "x 6" се следниве - надворешните димензии се 7 "x 9", а отворањето на стаклото на прозорецот е 3 ½ "x 5 ½". За димензиите на рамката за фотографии од 5 "x 7" се следниве - надворешните димензии се 8 "x 10", а отворањето на стаклото на прозорецот е 4 ½ "x 6 ½". Разновидна : Оваа рамка има преклопување на задниот дел за дисплеј на таблети и закачалки за монтирање на оваа рамка на идот. Рамка за слика на нона. Единствена сопствена врежана рамка : Оваа „најдобра Nonna досега - ве сакам секогаш и засекогаш“ рамка за слики од кожа е идеална за прикажување на вашите спомени и вашата посебна врска со Nonna. Оваа рамка е совршена за сите оние сакани слики Нона, баба и Гранд деца или фотографии од мајка и ќерка. Од родендени, семејни прилики, одмори до селфи со вашата нона, оваа рамка за слики е совршена за споделување спомени. Подарок за баба од ќерка, подарок за Нона од внук. Lavingубовен подарок за мама Фро. Стилски дизајн : Ова е совршено за секој што сака да прикаже специјални фотографии со уникатен изглед и чувство на кожа текстура. Нашиот еден од еден вид посебен производ и дизајн додава голема привлечност за секоја фотографија. Совршен за подарок за Денот на мајката, подарок за мама, мама, мама, мајка, роденден на мајка или Божиќ. Димензии на рамката за обете рамки : За димензиите на фото -рамката од 4 "x 6" се следниве - надворешните димензии се 7 "x 9", а отворањето на стаклото на прозорецот е 3 ½ "x 5 ½". За димензиите на рамката за фотографии од 5 "x 7" се следниве - надворешните димензии се 8 "x 10", а отворањето на стаклото на прозорецот е 4 ½ "x 6 ½". Разновидна : Оваа рамка има преклопување на задниот дел за дисплеј на таблети и закачалки за монтирање на оваа рамка на идот. Рамка за слика на нона. Рамка за слика на нона.

Особините

Купувачите избираат и