0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Сапун Диспензерот Дијамант Во Облик На Сапун 14.9 Мл Керамички Сапун Диспензерот Притисни Тип Сапун Диспензерот Погоден За Кујна И Бања Хотели Сапун Диспензерот За ?

Сапун Диспензерот Дијамант Во Облик На Сапун 14.9 Мл Керамички Сапун Диспензерот Притисни Тип Сапун Диспензерот Погоден За Кујна

DEN 519.52
Во форма достапна за нарачката

Износот

Стилски прекрасен изглед функционален и pleasетски пријатен.Користете го прекрасниот диспензер за сапун за раце, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, миење на устата, средство за дезинфекција на раце, масла за масажа, состојки за храна и многу повеќе. Еднократно и повторно полнење, еколошки зелено, заштеда на пари. Совршен додаток во вашиот дом. ●Телото на овој диспензер за сапун е изработено од висококвалитетни керамички материјали, со сјајна завршница, а процесот на високо загревање носи исклучително издржлива структура. Што може да одржува долгорочен сјај. ●440мл диспензерот за течен сапун со голем капацитет може да обезбеди доволно сапун за да избегне често надополнување. Пумпата може лесно и прецизно да испорачува течности секој пат. Овој рачен диспензер за рачен сапун е погоден за складирање и издавање течни сапуни, детергенти, лосиони, мешавини од есенцијално масло за ароматерапија, шампони, гелови за туширање, миење на устата, сапуни за раце, масла за масажа итн. Може да додаде чувство на задоволство во вашата кујна, дом, фарма и каде и да ја користите. Стилски прекрасен изглед функционален и pleasетски пријатен.Користете го прекрасниот диспензер за сапун за раце, сапун за садови, лосион, мешавини од есенцијално масло од ароматерапија, шампон, миење на телото, миење на устата, средство за дезинфекција на раце, масла за масажа, состојки за храна и многу повеќе. Еднократно и повторно полнење, еколошки зелено, заштеда на пари. Совршен додаток во вашиот дом. ●Телото на овој диспензер за сапун е изработено од висококвалитетни керамички материјали, со сјајна завршница, а процесот на високо загревање носи исклучително издржлива структура. Што може да одржува долгорочен сјај. ●440мл диспензерот за течен сапун со голем капацитет може да обезбеди доволно сапун за да избегне често надополнување. Пумпата може лесно и прецизно да испорачува течности секој пат. Овој рачен диспензер за рачен сапун е погоден за складирање и издавање течни сапуни, детергенти, лосиони, мешавини од есенцијално масло за ароматерапија, шампони, гелови за туширање, миење на устата, сапуни за раце, масла за масажа итн. Може да додаде чувство на задоволство во вашата кујна, дом, фарма и каде и да ја користите. обезбедува лесно, хигиенско издавање сапун.Професионален диспензер за сапун погоден за комерцијална и домашна употреба, работи со лосион за раце, сапун за садови, шампон, гел за туширање итн.Прашува : 1. Ве молиме проверете ја бојата и големината пред да купите.2. Не вклучува други предмети освен диспензерот за сапун прикажан на фотографијата на производот.3. Ве молиме имајте предвид дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете.4. Горенаведените податоци се само за повикување, големината е рачно мерење, ќе има грешка од 1-3 см, ве молиме дозволете, ви благодарам.5. Вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга. Иако не можеме да бидеме покрај вас, се надеваме дека ќе ви обезбедиме најискрена услуга. Ако имате какви било прашања во врска со нашиот диспензер за сапун, слободно контактирајте не!.

Особините

Купувачите избираат и