0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Клин на вратата на Дитокк, стоп на вратата, алатка за инсталација на вратите

Клин на вратата на Дитокк, стоп на вратата, алатка за инсталација на вратите

DEN 111.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Клин со вратата Дитокк може да ги задржи вратите со дозволи до 1инч. Клин од вратата е изработен од ABS пластика, издржлив. Може да се користи како затка на вратата. Можете да го користите клинот на вратата за да ја подигнете висината на вратата и да ви помогне да ја инсталирате вратата. Погодно и практично, еднократно. Клин на вратата на Дитокк, алатка за инсталација на вратите.

Особините

Купувачите избираат и