0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Тиаобуг Деца Девојки 2 Парчиња Спортски Комплети Печатени Елеци И Хеланки Тренерки За Јога Танц

Тиаобуг Деца Девојки 2 Парчиња Спортски Комплети Печатени Елеци И Хеланки Тренерки За Јога Танц

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

70% Полиестер, 20% Спандекс, 10% Најлон. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Деца Девојки Култура Врвот Со Хеланки Две Парчиња Тренерки за Тренингот. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, кружен врв на деколте. Печатен стил, отсекување назад. Еластични хеланки на појасот, блок во боја и дизајн на крпеница. Модерна облека за вашата девојка. Совршен за танц, сценски перформанси, тренинг, јога, часови во теретана, физички тренинг, гимнастика, трчање итн. Комплетот Вклучува : 1 парчиња Кроп Топ, 1 парчиња Хеланки Состојба : Ново Со Материјал За ознаки : 70% Полиестер, 20% Спандекс, 10% Најлонска Ознака Бр.- /- - - Препорачана Големина-|Градите- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Должина На Хеланки - - - | - - - - Хеланки Половината-|Колкот -6|-6 Years|-22.0"/56cm-|9.0"/22cm|-26"/66cm|-18.5"/48cm-|-23"/59см -8|-8 Years|-24.0"/60cm-|9.0"/24cm|-28.5"/72.5 cm|20.5"/52.5 cm|-25"/64см -10-|10 Years|-25.5"/65cm-|10.0"/25cm-|-31"/79cm|-22.5"/57cm-|-27"/69см -12-|12 Years|-27.5"/70cm-|10.5"/27cm-|-33.5"/85.5 cm|-24"/61.5 cm-|-29"/74см -14-|14 Years|-29.5"/75cm-|11.0"/29cm-|-36"/92cm|26"/66cm|-31"/79cm.

Особините

Купувачите избираат и