0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кошула за машка екипа на Арит, опремена кошула

Кошула за машка екипа на Арит, опремена кошула

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% памук. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Цврста двојка. Класично копче надолу. Везење надолу ракав. Директен, цврст западен Твил. Удобно и тешко, таа ја карактеризира нашата специјализирана конструкција на цвест за неспоредлива слобода на движење.

Особините

Купувачите избираат и