0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Безжичен полнач UUMAO 3 калеми, QI 15W висока моќност за безжично полнење табла 12-24V влез. Погодно за безжично полнење DIY за автомобили, камиони и РВ.

Безжичен полнач UUMAO 3 калеми, QI 15W висока моќност за безжично полнење табла 12-24V влез. Погодно за безжично полнење DIY

DEN 718.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

15 W QI Безжично полнење 3 COIL, 12-24 V Влез за моќност, полнење со брзо дејство,. Ултратин, лесен, безбеден и сигурен, високо интегриран дизајн на чипови. Работна фреквенција : 110-205k Hz. Растојание за примање : 5мм. Стапка на конверзија : > 70%. LED индикација за светло : Енергијата на : Сините и зелените светла трепкаат наизменично за 1 секунда и потоа исклучете. Полнење : Светло сина светлина. Целосно наполнето : зелено светло. ФОД : Зелената светлина трепка матична плоча. Што ќе добиете : 15 W безжичен полнач 3 КОИЛ МАТИ*1, кабел за брзо полнење со брзо полнење*1 ,. 15 W QI Безжично полнење 3 COIL, 12-24 V Влез за моќност, полнење со брзо дејство,. Ултратин, лесен, безбеден и сигурен, високо интегриран дизајн на чипови. Работна фреквенција : 110-205k Hz. Растојание за примање : 5мм. Стапка на конверзија : > 70%. LED индикација за светло : Енергијата на : Сините и зелените светла трепкаат наизменично за 1 секунда и потоа исклучете. Полнење : Светло сина светлина. Целосно наполнето : зелено светло. ФОД : Зелената светлина трепка матична плоча. Што ќе добиете : 15 W безжичен полнач 3 КОИЛ МАТИ*1, кабел за брзо полнење со брзо полнење*1 ,. 15 W QI Безжично полнење 3 Coil DIY, 12-24 V Влез за напојување, полнење со брзо дејство。 Ултратин, лесен, безбеден и сигурен, високо интегриран дизајн на чипови。 LED светло Индикација : Енергијата на : Сините и зелените светла трепкаат наизменично за 1 секунда и потоа Исклучи. Полнење : Светло сина светлина. Целосно наполнето : зелено светло. ФОД : Зелена светлина трепка матична плоча。 Работна фреквенција : 110-205k Hz. Растојание за примање : 5мм. Стапка на конверзија : > 70%。 Што ќе добиете : 15 W безжичен полнач 3coil матична плоча*1, микро кабел за брзо полнење*1.

Особините

Купувачите избираат и