0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Dewhel 5/8 x 3/4 x 3 Адаптер за вратило адаптер, носат редуктор на ракав за грмушка и клуч

Dewhel 5/8 x 3/4 x 3 Адаптер за вратило адаптер, носат редуктор на ракав за грмушка и клуч

DEN 159.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Овој ракав на челична вратило се прилагодува на коленестото вратило со дијаметар од 5/8 до 3/4 ”. Доаѓа со 3/16 „Keystock. Направено од CNC машина, кои обезбедуваат совршен натпревар. Ги менува макарите за различна брзина или појас, ги менува моторите со вратило со различен дијаметар. Ја намалува потребата од купување нов мотор или макара за одржување на постојните компоненти и барањата за брзина/моќност. Се прилагодува на поголемите тркала на помали аксели, орки со шахти на вртење на гасниот мотор за да го зголемите дијаметарот на вртливата за да одговараат на макари, кутии за менувачи и др. Овој ракав на челична вратило се прилагодува на коленестото вратило од дијаметар од 5/8 ”до 3/4”. Доаѓа со 3/16 „Keystock. Направено од CNC машина, кои обезбедуваат совршен натпревар. Ги менува макарите за различна брзина или појас, ги менува моторите со вратило со различен дијаметар. Ја намалува потребата од купување нов мотор или макара за одржување на постојните компоненти и барањата за брзина/моќност. Се прилагодува на поголемите тркала на помали аксели, орки со шахти на вртење на моторот за да го зголемите дијаметарот на чудак за да одговараат на макари, кутии за менувачи итн.

Особините

Купувачите избираат и