0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Коса Машинки Брада Мултифункционален Електричен Бричење Лцд Дигитален Дисплеј Перат Резба Електрични Коса Носот Коса Во собата, USB Тип

Коса Машинки Брада Мултифункционален Електричен Бричење Лцд Дигитален Дисплеј Перат Резба Електрични Коса Носот Коса Во собата,

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Низок шум/тивка удобност. Мазна површина, мал коефициент на триење, избегнувајте лепење феномен. Опремени со различни додатоци за фризура, можете директно да ја исечете косата. Гроздобер професионално гравирање погодно за дизајнирање на сите видови фризури. Тенок тело, удобно зафат. Постои грешка во рачното мерење на големината, ве молиме погледнете го вистинскиот производ и направете убавина во секое време, насекаде - идеален за патување, одмор, деловно патување итн.

Особините

Купувачите избираат и