0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Bybycd налепници за нокти на пеперутка женски додатоци за маникир за нокти украси

Bybycd налепници за нокти на пеперутка женски додатоци за маникир за нокти украси

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тип на производ : Налепница за нокти. Материјал : Налепница. Боја : како што е прикажано. Големина : 10.3*8cm. Пакетот содржи : налепница за нокти од 1 парчиња. Тип на производ : Налепница за нокти. Материјал : Налепница. Боја : како што е прикажано. Големина : 10.3*8cm. Пакетот содржи : налепница за нокти од 1 парчиња. Тип на производ : Материјал за налепница за нокти : Налепница Пакетот содржи : 1pc налепница за нокти Боја : Како што е прикажано Големина : 10.3*8cm Поради многу фактори како што се осветленоста на дисплејот и интензитетот на светлината, вистинската боја на овој производ може да биде малку различна од прикажаната слика На веб -страницата. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, не двоумете се да контактирате со нас! Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе го решиме проблемот за вас. Ви благодариме за купувањето!.

Особините

Купувачите избираат и