0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
67XL Касети Со Мастило Црна И Три-Боја Комбо Пакет, Замена ЗА HP 67 XL, Висок Принос, Компатибилен со HP Завист 6055e 6055e 6052 6075; Завист Pro 6455e 6455e 6475 6452 6458; Дескџет 4155 2755e Печатач

67XL Касети Со Мастило Црна И Три-Боја Комбо Пакет, Замена ЗА HP 67 XL, Висок Принос, Компатибилен со HP Завист 6055e 6055e

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Овој кертриџ 67xl работи со : ЗАВИСТ 6010e, 6020e, 6022e, 6030e, 6032e, 6034e, 6050e, 6052e, 6055e, 6055e, 6075e, 6075e, 6420e, 6422e, 6430e, 6450e, 6452e, 6452e, 6455e, 6455e, 6455e, 6455e, 6458е, 6475е;ЗАВИСТ про 6455, 6458, 6475. Дескјет 1255, 2710е, 2720е, 2721е, 2722е, 2722е, 2723е, 2724, 2725, 2732е, 2742е, 2752е, 2755е, 2755е, 4110е, 4120е, 4122е, 4123е, 4130е, 4132е, 4152е, 4155е, 4158е; дескјет плус 4122, 4132, 4155е. Висок принос страница : црна мастило кертриџ : 600 страници, боја мастило кертриџ : 450 страници. Печатете до 2 пати повеќе со МАСТИЛА ЗА КС. Повеќето касети со мастило се направени од рециклирана пластика.

Особините

Купувачите избираат и