0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Xceihe јога душек подебела вежба за вежбање фитнес со висока густина анти-сок на домашен терен за теретана

Xceihe јога душек подебела вежба за вежбање фитнес со висока густина анти-сок на домашен терен за теретана

DEN 527.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Бренд : xceihe. Останаа лесна лента и мала тежина на оваа мат за лесен транспорт и складирање - без разлика дали е дома, на отворено или во салата, може лесно да се носи без да заземе премногу простор. 72 × 24 × 0,3 инчи обезбедува утеха за луѓето од сите форми и големини. Со материјал од пена со висока густина, премиум мат удобно перници на 'рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови со двојни странични површини што не се лизгаат, од целата намена Премиум вежба Јога Мат доаѓа со одлична предност отпорна на лизгање за да се спречат повреди. Исклучителна еластичност ви овозможува да ја задржите вашата рамнотежа за време на кој било стил на вежбање. Технологијата отпорна на влага го прави душекот лесно да се мие со сапун и вода. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време, задоволството на клиентите отсекогаш била наша цел. Бренд : xceihe. Останаа лесна лента и мала тежина на оваа мат за лесен транспорт и складирање - без разлика дали е дома, на отворено или во салата, може лесно да се носи без да заземе премногу простор. 72 × 24 × 0,3 инчи обезбедува утеха за луѓето од сите форми и големини. Со материјал од пена со висока густина, премиум мат удобно перници на 'рбетот, колковите, колената и лактите на тврди подови со двојни странични површини што не се лизгаат, од целата намена Премиум вежба Јога Мат доаѓа со одлична предност отпорна на лизгање за да се спречат повреди. Исклучителна еластичност ви овозможува да ја задржите вашата рамнотежа за време на кој било стил на вежбање. Технологијата отпорна на влага го прави душекот лесно да се мие со сапун и вода. Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас во секое време, задоволството на клиентите отсекогаш била наша цел. Карактеристики : 【Проширување и задебелување на големината】 Овој јога душек има промена на проширување и задебелување. Неговата големина е 183 × 61 × 1 см (72 × 24 × 0,3 инчи). Има поширок опсег и поголема област што можете да ја користите. Не грижете се за тоа да немате доволно простор за да направите големи движења. 【Совршени перформанси】 Оваа јога -мат е направена со двојно повеќе материјал и е поудобно. Неговата мекост и еластичност се исто така одлични. Кога вежбате, заштитете го вашето тело од оштетување. Различни бои за да изберете, полн со модна смисла. Design Дизајн на полите】 Четирите страни на јога -матката имаат посебен дизајн на границата. Користејќи скршени рабови со висок степен, шарена заштита. Ова може да го продолжи животот на јога -мат, што може да се удвои. Исто така, може да ви заштеди пари, да ја одразува неговата употреба вредност и да вреди. [Зголемете ја животната среќа] Може да додаде среќа во вашиот живот. Тоа е вашиот мал асистент за фитнес, можете да го користите за вежбање дома и да заштедите време. Тоа е асистент за слабеење. Со овој јога душек, можете да изгубите тежина без да одите на стадионот. Користете го за вежбање, можете да го одржувате вашето тело здраво и да се опуштите. Спецификација : Материјал : NBR Боја : Виолетова големина : 183 × 61 × 1cm Вклучи :

Особините

Купувачите избираат и