0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
DX Splitter на антена [Компатибилен со влезната страна 2K, 4K, 8K], излезна страна, интегриран кабел, црн MBUM2WSB

DX Splitter на антена [Компатибилен со влезната страна 2K, 4K, 8K], излезна страна, интегриран кабел, црн MBUM2WSB

DEN 469.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

За детали, проверете ги "спецификациите на производот" и "опис на производот". Дистрибутер со влезен и излезен кабел одделни ТВ радио бранови во UHF и сателитски преноси. Поддржува 4 K8 K (3224 MHz) може да се користи и на традиционалните телевизори за емитување 2 K. 2 C кабел со приклучок 2м L во влезната страна. Излезен страничен кабел 2 C со F приклучок 0,5 M. Трипл заштитен ултра-фин кабел со низок загуба за да се елиминира надворешниот шум.

Особините

Купувачите избираат и