0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Znewlook насликана кутија за срцеви ситници со кристализиран цвет од фабриката за Кина

Znewlook насликана кутија за срцеви ситници со кристализиран цвет од фабриката за Кина

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% рачно сликање кутија за срцеви ситници со кристализиран цвет. Големина : 5,8*5.8*4 см (l*w*h). Кристализирана тежина на кутијата со срцеви сили : 190 g. Персонализирана кутија за срцеви сили за подароци. Бесплатен брод : Епакет, Кина/ Хонгконг Пост Ер. Пакување на накит и кутија за екранот, инспирирана позлатена кутија за срцеви ситници со кристализиран цвет од фабриката во Кина Директно Материјал : Легура на пивон, рингестонс, масло од емајл, големина на магнети : 5.8*5.8*4 см (l*w*h) Тежина на кутијата за срцеви сили : 190 g големопродажба на цената на в Valentубените кутии за срцеви брадавици со поттикнувајќи каменуван цвет за декорација.

Особините

Купувачите избираат и