0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Operitacx 5 сетови рака држејќи знак дрво, пластична студентска двојна табла за цртање

Operitacx 5 сетови рака држејќи знак дрво, пластична студентска двојна табла за цртање

DEN 485.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Двокреветна табла- празната двострана табла е погодна и прекрасна за пишување и бришење, едноставна и корисна. Свили за бришење на гребење- Едноставен изглед на изглед и исклучителна занаетчиство ја обезбедуваат нејзината популарност и практичност. Рачни суви лопатки за бришење- оваа празна бела табла може да биде широко во повеќето спортски настани за да обезбеди погодност за вашата работа. Двојни еднострани табли со резултат- можете да го купите за себе или можете да го дадете како подарок за вашите деца или пријатели. Суво бришење на гребење-изработена од, рачна табла е издржлива и -ларна. Совршени резерви за игри за позабавно. Двокреветна табла- празната двострана табла е погодна и прекрасна за пишување и бришење, едноставна и корисна. Свили за бришење на гребење- Едноставен изглед на изглед и исклучителна занаетчиство ја обезбедуваат нејзината популарност и практичност. Рачни суви лопатки за бришење- оваа празна бела табла може да биде широко во повеќето спортски настани за да обезбеди погодност за вашата работа. Двојни еднострани табли со резултат- можете да го купите за себе или можете да го дадете како подарок за вашите деца или пријатели. Суво бришење на гребење-изработена од, рачна табла е издржлива и -ларна. Совршени резерви за игри за позабавно. Пакетот вклучува 5 x рачни одговори со лопатка 5 x Карактеристики на пенкало -боја : како што е прикажано табла за бодување -големина : 24.50x20.40x0.30cm/9.63x8.02x0 лопатки на аукцијата. -Материјал : Дрво, пластична табла за студенти - Оваа празна бела табла е многу лесна и едноставна за ракување, давајќи ви огромна погодност рачни суви лопатки за бришење. - Игри материјали за вас и вашите деца да плаќаат смешни игри во дневниот живот и партиските аукции табла. - Изработено од висок степен и стабилен материјал, безбеден и издржлив, лопатката со одговор може да биде за многу временски табли за бришење. - Едноставно во дизајнот и практично во употреба, одговорот на лопатката може да ви даде пријатно користејќи ги лопатките за одговор на аукција. - празната двострана табла е погодна и прекрасна за пишување и бришење, едноставни и корисни мини табли. Направено од врвен материјал, издржлив и безбеден, одличен и одличен, кој служи за време.

Особините

Купувачите избираат и