0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Волуменско лево десно копче Флекс лента кабел Проводлив филм за PSP 3000 PSP3000 L R копче за копче

Волуменско лево десно копче Флекс лента кабел Проводлив филм за PSP 3000 PSP3000 L R копче за копче

DEN 625.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Применлив модел : PSP 3000 PSP3000. Пакетот вклучува : Flex Flex кабел на копчето за јачина на јачина на звук. Ве молиме, проверете дали ова е моделот и типот на производот што ви треба, посакувајте пријатен шопинг. Сосема нови резервни делови за поправка на сериите PSP 3000. Совети : Ова е замена за да го замените стариот кабел за копчиња за оштетување, не вклучувајте упатства, инсталирајте го од професионален техничар. Применлив модел : PSP 3000 PSP3000. Пакетот вклучува : Flex Flex кабел на копчето за јачина на јачина на звук. Ве молиме, проверете дали ова е моделот и типот на производот што ви треба, посакувајте пријатен шопинг. Сосема нови резервни делови за поправка на сериите PSP 3000. Совети : Ова е замена за да го замените стариот кабел за копчиња за оштетување, не вклучувајте упатства, инсталирајте го од професионален техничар.

Особините

Купувачите избираат и