0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Фехун Столички за бања, столче од седло ергономска хидраулична вртење удобно ергономски стоматолошки столче за клиники стоматолози спа салони студио/сина боја

Фехун Столички за бања, столче од седло ергономска хидраулична вртење удобно ергономски стоматолошки столче за клиники стоматолози

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ергономски дизајн : Ергономска клупа може да го задржи телото во седење на држење, да ги опушти мускулите и трајно да го олесни 'рбетот. Водоотпорна : ПП ткаенина што се користи во салон, клиника и канцелариска околина (водоотпорна и лесна за чистење). Прилагодување на висината : Хидрауличниот лифт може да се прилагоди слободно, и можете да го прилагодите според вашите сопствени потреби. Пет ролери од 360 степени обезбедуваат максимална подвижност; Анти-тркала железо база со влошки за нозе обезбедува дополнителна удобност. Мултифункционално : Нашиот дизајн на стол може да се интегрира во секое опкружување, како што се салони, лаборатории, домови и канцеларии, со цел да обезбеди удобни места и стилски дизајни. Ергономски дизајн : Ергономска клупа може да го задржи телото во седење на држење, да ги опушти мускулите и трајно да го олесни 'рбетот. Водоотпорна : ПП ткаенина што се користи во салон, клиника и канцелариска околина (водоотпорна и лесна за чистење). Прилагодување на висината : Хидрауличниот лифт може да се прилагоди слободно, и можете да го прилагодите според вашите сопствени потреби. Пет ролери од 360 степени обезбедуваат максимална подвижност; Анти-тркала железо база со влошки за нозе обезбедува дополнителна удобност. Мултифункционално : Нашиот дизајн на стол може да се интегрира во секое опкружување, како што се салони, лаборатории, домови и канцеларии, со цел да обезбеди удобни места и стилски дизајни. Вашето задоволство е наша најголема потрага. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Пакување на продукции : 1 *столче за седло на тркалата : Големината на производот е рачно измерена, има одредена грешка, само за повикување, само за повикување, само за повикување, само за повикување, само за повикување, само за повикување, само за повикување Погледнете го вистинскиот производ. Ако ви требаат, ве молиме контактирајте не. Ако ви треба голема сума, можеме да ви дадеме голем попуст. Ако имате какви било прашања, ве молиме слободно испратете ми е -пошта. Willе се обидеме да ви помогнеме и да ве контактираме во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и