0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
BOSCH BPT1024 10-24 Допрете за завртки за завртки со високо-јаглерод челик

BOSCH BPT1024 10-24 Допрете за завртки за завртки со високо-јаглерод челик

DEN 68.64
Во форма достапна за нарачката

Износот

Вклучувања со приклучоци-Инженерски за сечење на внатрешните нишки од десната рака. Јаглероден челик третиран со топлина-обезбедува супериорна издржливост и брзина. Валани нишки - испорачајте поголема точност и се почисти од машинските нишки. Дизајн на отпорен на 'рѓа и ладил - обезбедува поголема издржливост и точност. Вклучувања со приклучоци-Инженерски за сечење на внатрешните нишки од десната рака. Јаглероден челик третиран со топлина-обезбедува супериорна издржливост и брзина. Валани нишки - испорачајте поголема точност и се почисти од машинските нишки. Дизајн на отпорен на 'рѓа и ладил - обезбедува поголема издржливост и точност. Подавањата на приклучоците Bosch се идеални за сечење на внатрешните нишки од десната рака; Тие се најчесто користениот вид на чешма, со три до пет нишки кои се однесуваат на апликации за општа намена. Тие се препорачуваат кога има доволно простор на слепа дупка и прислушувањето на дното на дупката не е критично. Направени од јаглероден челик третиран со топлина, тие се алатки отпорни на 'рѓа и опаѓачки кои работат подеднакво добро во пластичните апликации за дупчење. Валаните навои се поточни и почисти од машинските нишки. Тие се алатки за најпрецизните спецификации за да обезбедат безбедно прицврстување на завртките. Означувањето со ласерско ниво обезбедува идентификација на големината и нема да се истроши. Тие имаат прецизен дизајн на флејта за да обезбедат брз и лесен чистоци за чипс.

Особините

Купувачите избираат и