0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Празно Детско Шише За Дезинфекција На Раце Со Силиконска Кутија, 6 Парчиња 30мл/1оз Носач За Клучеви Носител На Шишиња За Патување Преносни Контејнери За Течност, Сап

Празно Детско Шише За Дезинфекција На Раце Со Силиконска Кутија, 6 Парчиња 30мл/1оз Носач За Клучеви Носител На Шишиња За Патување

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Со Цртан Дизајн, Направете ги вашите деца поинтересни во патувањето или измијте ги рацете на училиште и на друго место. Капацитет : 30мл/1оз,мини големина, погодно за носење во секое време. Производот доаѓа со кука,која може да се закачи на училишни чанти, приврзоци за клучеви,чанта,ранци,торби за вежбање итн. Погоден за држење етерични масла,Средство за Дезинфекција На Раце,шампон,лосион за кожа,производи од гел итн. Доаѓа со 6 парчиња празни шишиња со цртан филм животински дизајн, не се вклучени течности. Тие се функционални, издржливи и симпатични.совршен подарок за вашите деца. Спецификација : Со Цртан Дизајн, Направете ги вашите деца поинтересни во патувањето или измијте ги рацете на училиште и на друго место. Капацитет : 30мл/1оз,мини големина, погодно за носење во секое време. Производот доаѓа со кука,која може да се закачи на училишни чанти, приврзоци за клучеви,чанта,ранци,торби за вежбање итн. Погоден За држење етерични масла,Средство За Дезинфекција На Раце,шампон,лосион за кожа,производи од гел,итн Доаѓа со 6 парчиња празни шишиња со цртан филм животински дизајн,не се вклучени течности тие се функционални, издржливи и симпатични.совршен подарок За вашите деца Пакет Вклучени : 6 парчиња празно шише со силиконски држач 1 парчиња Инка.

Особините

Купувачите избираат и