0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Метабо- Апликација:- 7 Флекс подлога за поддршка 5/8 -11, други додатоци за метали и меленици

Метабо- Апликација:- 7 Флекс подлога за поддршка 5/8 -11, други додатоци за метали и меленици

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Направено во Германија. Објекти и техники на производство на светска класа. Апсолутен фокус на квалитетот од страна на нашите вработени во секоја фаза на производство. Рачни, хибридни и целосно автоматизирани системи за склопување. Германски инженеринг и генијалност. Опис на производот Секоја алатка за метабо опфаќа вистински германски инженеринг и генијалност. Ние развиваме иновативни идеи во нашата фабрика лоцирана во Германија од 1924 година, а потоа ги претвораме во пионерски алатки и додатоци за професионални корисници низ целиот свет. Нашата одлична услуга на ниво пред и по продажбата, исто така нè прави силен партнер за сите индустрии. Од производителот Metabo 623281000 е за дискови со абразиви на влакна од смола. Metabo 623281000 е за употреба со метабо 6-инчен и 7-инчен или 9-инчен Sander/Grinders со 5/8-инчни 11 вретена. Максималниот RPM за подлогата за поддршка на 7-инчи Метабо е 8500 вртежи во минута.

Особините

Купувачите избираат и