0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Bigant тешки склопување и стабилно пластично млеко гајба - Snap заклучување, преклопна индустриска гаража за складирање на канта

Bigant тешки склопување и стабилно пластично млеко гајба - Snap заклучување, преклопна индустриска гаража за складирање на канта

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Има тегови кои се движат од 60 килограми (132 фунти) до 90 кг (200 фунти) во зависност од моделот. ✔ Совршено усогласување на вертикалните оџаци за блокирање - погодно гајба на магацинот со леснотија со леснотија, бидејќи системот за гнездење на паметните гајби на Bigant, обезбедува исклучително стабилно вертикално редење; Можете исто така да ја задржите едната страна од wallидот на гајба и да ставите уште еден гајба на врвот за да пристапите до содржината во секоја гајба од едната страна. Никогаш повеќе не трошете ги парите на склопувачки гајби што буквално „колапс“ и останете така засекогаш. ✔ Капацитет за тежина на тешка тежина - Знаеме дека една од најголемите грижи за склопувачки гајби е дека вистинскиот капацитет на тежината не е ни приближен како што се рекламираше; Паметните гајби на Bigant се загарантирани да држат тегови кои се движат од 30 килограми (132 фунти) до 90 килограми (200 фунти) во зависност од моделот; Никогаш повеќе не трошете ги парите на склопувачки гајби кои едвај имаат десетина од неговиот рекламен капацитет за тежина. (3) Тешка должност : Snap-Lock ја одржува формата во форма во секоја ситуација.

Особините

Купувачите избираат и