0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
држач за четки за четки за челик за челик Идезигн Стенд на колекцијата Јорк - четири поделени прегради, 3,25 ”x 3,25” x 5,75 ”, четкан никел и полиран хром

држач за четки за четки за челик за челик Идезигн Стенд на колекцијата Јорк - четири поделени прегради, 3,25 ”x 3,25” x 5,75

DEN 176.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Поделен држач за четки за заби : држачот на четката за заби на заби се одликува со четири поделени прегради и жлебна база за да ги задржи четките за заби исправено и одвоени. Идеално да ги одржувате четки за заби видливи и на дофат покрај мијалникот. Отворен дизајн : Отворениот дизајн на држачот за четки за заби за бања обезбедува правилен проток на воздух за да се овозможи влажни четки за заби да се исушат поефикасно по употребата. Не-лизгачка база : Не-лизгањето и не-апсорбирачкото подлога за пена на дното на металниот штанд за четки за заби спречува лизгање на влажни површини. Трајни и стилски : Изработено од трајна челична конструкција, држачот на четката за заби за бања е до секојдневна употреба и е лесно да се исчисти со благ сапун и вода. Поделената база на никел и полираниот делител на финишот на Chrome одговара на кој било декор на бања. Ефикасна големина : Мерење на 3,25 "x 3,25" x 5,75 ", штандот за заби се вклопува е идеално за компактни простори на бројачи за бања, во ормани или под мијалникот. Поделен држач за четки за заби : држачот на четката за заби на заби на заби се одликува со четири поделени оддели и жлебна база за да ги задржите четките за заби исправени и одвоени. Идеално е да се чуваат четки за заби видливи и на дофат од мијалникот. Отворен дизајн : Отворениот дизајн на држачот за четки за заби за бања обезбедува правилен проток на воздух за да се овозможи влажни четки за заби да се исушат поефикасно по употребата. Подлога за не-слабо и не-апсорбитно пена на дното на металниот штанд за четки за заби спречува лизгање на влажни површини. Трајни и стилски : Направено од трајна челична конструкција, држачот на четката за заби за бања стои до секојдневна употреба и е лесно да се чисти со благ Сапун и вода. Базата на четкана никел и полирана делител на финишот на хром одговара мијалник. Организирајте ја вашата суета во бањата во стил со штандот за заби за заби idesign York. Овој држач за четки за заби има четири поделени прегради и жлебна база за да ги задржи четките за заби исправено и на дофат од мијалникот. Функционалниот отворен дизајн обезбедува правилен проток на воздух за суви влажни четки за заби и обезбедува предмети секогаш видливи и достапни. Дизајнирано со разноврсност во умот, може да се користи и за чување четки за шминка, козметика, апликатори, жилети и многу повеќе. Класичниот дизајн со четкан никел со двојно тон и полирана хромирана завршница одговара на најразлични стилови на украси. Издржливата челична конструкција е до секојдневна употреба и е лесно да се исчисти со благ сапун и вода, додека не-лизгањето и не-апсорбирачкото подлога за пена на дното на чашата го спречува да се лизга на влажни површини. Мерење на 3,25 "x 3,25" x 5,75 ", овој организатор е идеален за компактни простори на бројачи за бања, во ормани или под мијалникот. Со Idesign by Interdesign, можете #livemimply секој ден.

Особините

Купувачите избираат и