0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Санитарна торба за складирање на салфетка, животински портрет силуета менструален период, торба за држач преносен со патент за тинејџери жени дами патуваат на отв?

Санитарна торба за складирање на салфетка, животински портрет силуета менструален период, торба за држач преносен со патент

DEN 223.68
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големината на торбата за шминка е 4,7x6.6x6.6 in, што може да има повеќе санитарни салфетки, лесни и преносни, можете да го земете за патување. Материјал : Троење на крпа, мека на допир, а не водоотпорен. Мазен издржлив метален патент, дизајн на главата на прстенот, удобен и практичен. Исклучителна шема за печатење : квадратни форми санитарна торба за складирање на салфетки со персонализирана шема, модерната и симпатична шема е многу привлечна. Козметичка кеса : доволно простор, можете лесно да чувате и организирате санитарна салфетка или ткива. Направете ги работите уредни и лесни за прибирање. Интимни подароци : Наменети за жени. Ефективно им помагаат на жените да го решат засрамувачкиот посебен период. Големината на торбата за шминка е 4,7x6.6x6.6 in, што може да има повеќе санитарни салфетки, лесни и преносни, можете да го земете за патување. Материјал : Троење на крпа, мека на допир, а не водоотпорен. Мазен издржлив метален патент, дизајн на главата на прстенот, удобен и практичен. Исклучителна шема за печатење : квадратни форми санитарна торба за складирање на салфетки со персонализирана шема, модерната и симпатична шема е многу привлечна. Козметичка кеса : доволно простор, можете лесно да чувате и организирате санитарна салфетка или ткива. Направете ги работите уредни и лесни за прибирање. Интимни подароци : Наменети за жени. Ефективно им помагаат на жените да го решат засрамувачкиот посебен период. Каде се ставаат санитарните салфетки? Се плашите од срам? Санитарна чанта со салфетка за да ви помогне да го решите проблемот! Подобро да се заштити за приватноста на девојчињата специјален период. Погоден за прилики во затворен и надворешно, како што се училишта, канцеларии, хотели, деловни патувања, туризам, итн. Спецификации : Материјал : Троење на крпа, сунѓер, димензии на ткаенината во Оксфорд : 4.7x6.6x6.6in/12x17x17cm, мали и преносни мулти-функции : Исто така, може да се користи како патна козметичка кеса, слушалки и торба за полначи, чанта за монети, торба за клучеви и картички, итн. Треба да знаете : - Бидејќи на различните методи за мерење, ве молиме дозволете мали разлики заради рачното мерење. - Вистинската боја на предметот може да биде малку поразлична од сликите прикажани на веб -страницата предизвикани од многу фактори, како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. ✔ Ненормално ќе испорачаме за 3-5 дена според статусот на вашата нарачка.

Особините

Купувачите избираат и