0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Заштитник на екранот за приватност на Ваксон, компатибилен со ASUS Monitor 27 VG278Q налепници за заштита на анти -шпионски филмови [не калено стакло]

Заштитник на екранот за приватност на Ваксон, компатибилен со ASUS Monitor 27 VG278Q налепници за заштита на анти -шпионски

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. АНТИ-СПИ : Екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. АНТИ-СПИ : Екранот е видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Зошто да изберете анти -шпионски заштитник на екранот : Со овој филм, вашиот екран ќе биде видлив само за лицата директно пред екранот, ги чува вашите лични, приватни и чувствителни информации скриени од странци. Забележете дека капакот на приватноста ќе го затемни екранот А Малку за да ги спречите ekиркаат очите близу вас, затоа ве молиме вклучете ја осветленоста на приказот на вашиот уред за подобро искуство со гледање. Прецизирање на сечење : Напредна технологија за сечење на ласерски прециз Донесете брзо стартување на апликации, мазна игра и репродукција на видео, ви овозможуваат да уживате во удобноста на флуентноста. Технологија за заздравување : Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од ситни гребнатини за 48 часа, да го одржува вашиот екран нов.

Особините

Купувачите избираат и