0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Окуна излез од јута јаже рамка за слики од 5x7 инчи, наутички декор на домови

Окуна излез од јута јаже рамка за слики од 5x7 инчи, наутички декор на домови

DEN 187.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Дрвена рамка за слика : Ставете ја оваа наутички декор Рамка за слика на дрво на облеката, мантија, крајна табела или countertop за да ги прикажете вашите омилени спомени. Мулти-намена : Пополнете ја оваа рамка за фотографии со јаже со сопствени уметнички дела, цртежи, свадбени фотографии и портрети на вашите пријатели и најблиски. Обезбедете ги вашите фотографии : ткаеното јута јаже и рамка за слика на дрво MDF се карактеризираат со вртливите јазичиња на задниот дел за брзо и удобно вчитување, како и затегнување на табелата за екранот на горниот дел. Совршена големина : Нашата правоаголна рамка за слики од дрво мери 9x11 инчи; Совршено големина за фотографии од 5x7 инчи. Што е вклучено : ќе добиете една рустикална рамка за слика на јута за вертикални прикази на фотографии. Дрвена рамка за слика : Ставете ја оваа наутички декор Рамка за слика на дрво на облеката, мантија, крајна табела или countertop за да ги прикажете вашите омилени спомени. Мулти-намена : Пополнете ја оваа рамка за фотографии со јаже со сопствени уметнички дела, цртежи, свадбени фотографии и портрети на вашите пријатели и најблиски. Обезбедете ги вашите фотографии : ткаеното јута јаже и рамка за слика на дрво MDF се карактеризираат со вртливите јазичиња на задниот дел за брзо и удобно вчитување, како и затегнување на табелата за екранот на горниот дел. Совршена големина : Нашата правоаголна рамка за слики од дрво мери 9x11 инчи; Совршено големина за фотографии од 5x7 инчи. Што е вклучено : ќе добиете една рустикална рамка за слика на јута за вертикални прикази на фотографии. Прекрасно прикажете ги омилените фотографии и сеќавања во оваа рустикална рамка за слика на дрво со персонализиран дизајн на ткаени јаже што без напор ќе го надополни вашиот постојен наутички украс за дома. Оваа шармантна рамка за фотографии е совршена за прикажување на фотографии од 5х7-инчи, правоаголната рамка може да се прикаже на кој било wallид на галеријата, масичка за кафе, маса во кревет или countertop.

Особините

Купувачите избираат и