0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Zamberlan Women's'sенски Vioz Lux Lux GTX RR кожни чизми за ранец

Zamberlan Women's'sенски Vioz Lux Lux GTX RR кожни чизми за ранец

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Гума ѓон. Целосно зрна, восочена кожа горната со третман на хидроблок. Дишењето на мембраната за удобност на перформансите на Gore-Tex за хидроизолација. Не-отстранливи, PE табани за поголема флексибилност на предниот дел и помала вкочанетост на потпетиците. Средна густина со мала густина за апсорпција на шок. Трајна надворешна плоча на Вибрам 3Д за зафат и влечење. Гума ѓон. Целосно зрна, восочена кожа горната со третман на хидроблок. Дишењето на мембраната за удобност на перформансите на Gore-Tex за хидроизолација. Не-отстранливи, PE табани за поголема флексибилност на предниот дел и помала вкочанетост на потпетиците. Средна густина со мала густина за апсорпција на шок. Трајна надворешна плоча на Вибрам 3Д за зафат и влечење. Надградбата на најпродаваниот багажник на Замберлан, Vioz Lux GTX WNS од 1996 година за жени го носи нашето маркирање и незаменливо искуство со ранци на ново ниво со неколку важни надградби на оригиналот.

Особините

Купувачите избираат и