0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ступел Индустрии Смешни Мачка Коса Миленичиња Фраза Giclee Врамени Ѕид Уметност, Дизајн Од Дафне Polselli

Ступел Индустрии Смешни Мачка Коса Миленичиња Фраза Giclee Врамени Ѕид Уметност, Дизајн Од Дафне Polselli

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Врамените Големини На Giclee Вклучуваат Стандардни : 12 x 1,5 x 12 Големи : 17 x 1,5 x 17 Преголеми : 24 x 1,5 x 24. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашите отпечатоци од гикле се внимателно монтирани на издржлива подлога ОД МДФ, а потоа совршено завршени во рамка од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Монтираните бои на рамката вклучуваат црна, сива фарма и бела боја. Произведено во САД. Уметничкото Дело Се Однесува На : Хумор, Милениче, Мачка, Смешно. Дизајн На Дафне Полсели.

Особините

Купувачите избираат и