0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
SuperShieldz дизајниран за таблет Барнс и Нобл Ноб

SuperShieldz дизајниран за таблет Барнс и Нобл Ноб

DEN 191.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и нема остаток кога се отстранува. 2.5д заоблен раб стакло за удобност на прстите и раката. 9 H тврдост, 99,99% HD јасност и го одржува оригиналното искуство на допир. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за да се намали потта и да се намалат отпечатоците од прсти. Вклучете 2 заштитници на екранот со калено стакло. Направено од висококвалитетно калено стакло за максимална заштита од гребење и нема остаток кога се отстранува. 2.5д заоблен раб стакло за удобност на прстите и раката. 9 H тврдост, 99,99% HD јасност и го одржува оригиналното искуство на допир. Хидрофобна и олео-фобична обвивка за да се намали потта и да се намалат отпечатоците од прсти. Вклучете 2 заштитници на екранот со калено стакло.

Особините

Купувачите избираат и