0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Преносни Бела Бучава Машина со 11 Смирувачки Звуци, Ноќно Светло, USB Полнење за Патување &засилувач; Во Движење, 32 Нивоа На Јачина На Звук, Тајмер, Onlake Спиење Звук Маши?

Преносни Бела Бучава Машина со 11 Смирувачки Звуци, Ноќно Светло, USB Полнење за Патување &засилувач; Во Движење, 32 Нивоа На

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА ПАТУВАЊЕ : со ултра пренослив дизајн, оваа звучна машина е доволно мала (2,83*1,65 инчи) за да одговара на рачна торба или ранец со висечко јаже (вклучено). Неговиот мир и опуштете се каде и да го земете. ДОЛГО ТРАЕЊЕ НА БАТЕРИЈАТА & USB ПОЛНЕЊЕ (ВАЖНО : USB A ДО C ПОЛНЕЊЕ САМО, USB C ДО C НЕ Е ПОДДРЖАН УШТЕ) : Заборавете на батериите и електричните приклучоци, може да работи цела ноќ со едно полнење, одлично за патување, во движење. 11 СМИРУВАЧКИ ЗВУЦИ со ПРИЛАГОДЛИВ ВОЛУМЕН : Ефикасно маскирајте ја бучавата Со Бел Шум, Вентилатор, Приспивна Песна, Дожд, Грмотевици, Камперски Оган, Шума, Птица, Океански Бран. 32 контрола на јачината на звукот за да бидете сигурни дека можете да го најдете вистинското ниво на јачина на звук што нема да биде премногу високо или ниско. НОЌНО СВЕТЛО со ТАЈМЕР за СПИЕЊЕ : Ноќното светло е опционално и може да дише или да остане осветлено за да додаде релаксација пред спиење, да го намали стравот од темнината или да обезбеди осветлување ноќе за подобра видливост особено кога патувате. Спијте мирно со тајмерот за автоматско исклучување од 30/60/90 минути или континуирана игра и подгответе се за цела ноќ здрав сон. ФУНКЦИЈА ЗА ЗАКЛУЧУВАЊЕ И МЕМОРИЈА ЗА ДЕЦА : Прилагодете го сопственото искуство за слушање и останете на последниот сет со функцијата за меморија и не грижете се за неочекуван звук или светлина од малите раце со функцијата за заклучување на детето.

Особините

Купувачите избираат и