0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Безбедност Анти-Есенска Ограда Мрежа За Деца Миленичиња Мачка, 2 € 3M Коноп Јаже Декоративна Мрежа - Деца Развој На Игри На Отворено Обука Тунел Заштита Нето Скалила

Безбедност Анти-Есенска Ограда Мрежа За Деца Миленичиња Мачка, 2 € 3M Коноп Јаже Декоративна Мрежа - Деца Развој На Игри На

DEN 1520.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Пренослива Мрежа за Јаже : Силна и цврста, не се плаши од ветер и дожд, лесна за инсталирање и транспорт. Кога не треба да го користите, лесно можете да го завиткате и да го чувате погодно. Совети За безбедност : Редовно проверувајте ја безбедносната мрежа за потенцијални безбедносни опасности предизвикани од различни надворешни фактори или човечки фактори и навреме заштитувајте ја безбедноста на децата. Во куќата, Истакнете ја ретро елеганцијата на сопственикот, што помага да се ослободите од менталниот стрес, практичноста на заштитата и декорацијата го придружува вашиот горд живот!Спецификација : Име : Коноп Јаже Нето / заштита нето / Јута Нетматеријал : Бангладеш Увезени јутеколор : природен процес На Производство на Јута : Традиционални Рачно ткаени карактеристики : 1. Можете да го користите за заштита на градини, огради на отворено, градинки итн.Лесно за чистење и лесно складирање. Пребивање Долготрајни : Безбедност, висок квалитет. Мрежата се пере за безбедноста на вашето дете, драги мама и тато треба да инсталираат Мрежа Од Јаже од Коноп за you. Употреба со повеќе сценарија : По нашиот тест, безбедносната мрежа не е лесна за кршење и може да се користи на скали, балкони, прозорци, огради, кафези за миленичиња за заштита на детските миленичиња или камиони за да се спречи паѓање на стоки.Пребивање Долготрајни : Безбедност, висок квалитет. Се разбира, има многу декоративни намени, треба сами да ја пронајдете и имплементирате. Мрежата од јаже од коноп изработена од природни растителни суровини има слаб мирис на јута и нема друг необичен мирис. Должина Х Ширина : ве молиме направете купување според вашите вистински потреби. Заштита од сонце со висока температура, јасни линии, нелизгачки трајни. Ве молиме внимателно потврдете ја дебелината на јажето и големината на решетката. Заштита од сонце со висока температура, јасни линии, нелизгачки трајни. Дизајнот на Мрежата од Јаже од Коноп користи традиционални ракотворби во комбинација со природни материјали од јута и е исполнет со природен гас.Тешката мрежа е издржлива, тешко се влече и кине од деца.Заштитете ги децата додека избегнувате паѓање на играчки и чевли. Поминете ја вратоврската на кабелот низ назначената дупка на мрежата и завиткајте ја на парапет или поминете ја низ цврста мрежа и директно завиткајте ја на парапет. Можете да го користите за заштита на градини, огради на отворено, градинки итн.Ако мислите дека е монотоно, може да ја украси вашата ограда или фасада и можете да ја користите маскирната мрежа на таванот. Употреба со повеќе сценарија : По нашиот тест, безбедносната мрежа не е лесна за кршење и може да се користи на скали, балкони, прозорци, огради, кафези за миленичиња за заштита на детските миленичиња или камиони за да се спречи паѓање на стоки. Имаме која било друга големина (дијаметар на јаже, мрежа, должина * ширина) мрежа за јаже, поддршка за прилагодување2. Кога не треба да го користите, лесно можете да го завиткате и да го чувате погодно. Некои обрасци не ја претставуваат вистинската дебелина на јажето.It е добар партнер за заштита на безбедноста на вашето дете. Поминете ја вратоврската на кабелот низ назначената дупка на мрежата и завиткајте ја на парапет или поминете ја низ цврста мрежа и директно завиткајте ја на парапет. Лесен за Ракување : заштитна мрежа за чување скали инсталирана на балкон или ограда за скали.

Особините

Купувачите избираат и