0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Океан опсег - Компатибилен со Apple Watch Band 49mm 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, прилагодлив спортски опсег со метална тока за Apple Watch Ultra Iwatch Series 8 7 6 5 4 3 2 1 SE

Океан опсег - Компатибилен со Apple Watch Band 49mm 45mm 44mm 42mm 41mm 40mm 38mm, прилагодлив спортски опсег со метална тока

DEN 415.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Затворање на тока. Океанскиот опсег е обликуван во еластомер со високи перформанси со тубуларна геометрија, дозволувајќи му да се протега за совршено вклопување, дури и преку облека. Се вклопува во новиот бучен стил на ултра и се чувствува многу цврсто. Супер удобно и стилски, помек од спортскиот бенд и не мора да се грижите за пот или да го навлажни бендот кога ќе ги гледате рацете, ова ќе биде вашата работа и теретана секој ден. Многу удобен и убав изглед, тој ќе биде најпопуларен, исто така е многу удобно за секојдневна употреба. Различни комбинации на бои : Навистина е убаво. Со многу бои што треба да изберете, различни опсези со бои можат да му дадат на вашиот зглоб сосема нов изглед. Затворање на тока. Океанскиот опсег е обликуван во еластомер со високи перформанси со тубуларна геометрија, дозволувајќи му да се протега за совршено вклопување, дури и преку облека. Се вклопува во новиот бучен стил на ултра и се чувствува многу цврсто. Супер удобно и стилски, помек од спортскиот бенд и не мора да се грижите за пот или да го навлажни бендот кога ќе ги гледате рацете, ова ќе биде вашата работа и теретана секој ден. Многу удобен и убав изглед, тој ќе биде најпопуларен, исто така е многу удобно за секојдневна употреба. Различни комбинации на бои : Навистина е убаво. Со многу бои што треба да изберете, различни опсези со бои можат да му дадат на вашиот зглоб сосема нов изглед.

Особините

Купувачите избираат и