0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ултразвучно Средство За Чистење Накит, Средство за Чистење Накит 47Khz,Машина за Чистење Очила, Со Нерѓосувачки 304 Висок Капацитет 350ml Резервоар

Ултразвучно Средство За Чистење Накит, Средство за Чистење Накит 47Khz,Машина за Чистење Очила, Со Нерѓосувачки 304 Висок Капацитет

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

1.Моќните ултразвучни звучни бранови 47k Hz генерираат милиони микроскопски меурчиња за чистење за длабоко чистење од 360 степени за Прстени, Накит, Очила, Часовници, Ултразвучна Машина за Перење накит користи вода од чешма или додава шприц со сапун за садови за засилено чистење за да се отстранат тешко достапните дамки од нечистотија, прашина и мувла во слепи дупки, пукнатини и вдлабнатини за неколку минути. 2.11.83 МЛ (350МЛ) капацитет ултразвучно чистење користете резервоар од нерѓосувачки челик СУС 304, дајте добра отпорност на корозија,отстранете ги најтврдокорните дамки. 3 Притиснете чистач за накит Ултразвучна машина Вклучете го копчето, додадете вода од чешма или течност за перење,почекајте 3~5 минути,направете чистење на накитот или Очилата. 4.Преносливата машина за чистење накит лесно носење.Можете да ставите мини чистач за накит за патување, миење на вашиот накит или Гледање на кое било место. 5.Професионалниот ултразвучен чистач на накит за целиот накит ја користи најнапредната технологија.што му овозможува на ултразвучниот бран да навлезе длабоко во процепот и брзо да ја исчисти површината и длабоките дамки. 1.Моќните ултразвучни звучни бранови 47k Hz генерираат милиони микроскопски меурчиња за чистење за длабоко чистење од 360 степени за Прстени, Накит, Очила, Часовници, Ултразвучна Машина за Перење накит користи вода од чешма или додава шприц со сапун за садови за засилено чистење за да се отстранат тешко достапните дамки од нечистотија, прашина и мувла во слепи дупки, пукнатини и вдлабнатини за неколку минути.2.11.83 МЛ (350МЛ) капацитет ултразвучно чистење користете резервоар од нерѓосувачки челик СУС 304, дајте добра отпорност на корозија,отстранете ги најтврдокорните дамки.3 Притиснете чистач за накит Ултразвучна машина Вклучете го копчето, додадете вода од чешма или течност за перење,почекајте 3~5 минути,направете чистење на накитот или Очилата.4.Преносливата машина за чистење накит лесно носење.Можете да ставите средство за чистење мини накит за патување, миење на вашиот накит или Гледање на кое било место5.Професионалниот ултразвучен чистач на накит за целиот накит ја користи најнапредната технологија.што му овозможува на ултразвучниот бран да навлезе длабоко во процепот и брзо да ја исчисти површината и длабоките дамки.

Особините

Купувачите избираат и