0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Исцелен 1 Пар Гумен Заштитник За Палецот Заштитник За Прсти Поддршка За Перница За Прсти Заштитник За Нокти Себс Капачиња За Прсти Ракави За Прсти Заштитна Кутија Г

Исцелен 1 Пар Гумен Заштитник За Палецот Заштитник За Прсти Поддршка За Перница За Прсти Заштитник За Нокти Себс Капачиња За

DEN 630.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

СЕБС. Силиконски Врвови На Прстите Заштита : лесен материјал пренослив носење за време на патување или излегување. Капаци на врвот на прстот : ОБЕЗБЕДУВА МОМЕНТАЛНО ОЛЕСНУВАЊЕ-Прстите Од Иритација, Притисок и Триење. Артритис Ракави Со Прсти : Гел Заштитници За Прсти Изработени Од Гел За Одделение, Лесни За Ставање Во Џеб, Лесно Може Да Се Исечат Ножици За Да Одговараат На Вашите Прсти. Заштитници За Капачиња За Прсти : Заштитник За Прсти Чувајте Ги Прстите Од Триење, Притисок И Иритација. Помош За Ублажување На Артритис На Прстите, , Плускавци,, Пукање На Прстите, Дерматитис, Вкочанет Прст, Активирање На Артритис На Прстите. Нов Материјал Ракави Со Прсти : лесен-лесен материјал пренослив носење за време на патување или излегување. Пакетот Вклучува 1 х Пар Заштитни Карактеристики На Прстите-Боја : бели силиконски заштитници на прстите. - Материјал : СЕБС артритис прсти ракави. - Големина : 4,7 € 1 € 0,2 cm (Lx W x H) капачиња за прсти. - ЛЕСНО ЗА ПРИЛАГОДУВАЊЕ-може лесно и целисходно да се исече со ножици. Тие Ќе бидат и За Мажи и За Жени, Заштитете Го Прстот Додека Сте Во Физички Активности или Во друга секојдневна работа. - Погоден и за мажи и за жени силиконски капачиња за прсти. - ОБЕЗБЕДУВА МОМЕНТАЛНО ОЛЕСНУВАЊЕ И ЗАШТИТА-Заштитете Ги Прстите од иритација, Притисок и триење на креветчињата со прсти. - Лесен материјал пренослив носење за време на патување Или излегување Гел Палецот Прсти Цевки. - материјал со силна растеглива и еластична функција заштитници на капачињата на прстите.Описи на стокитесиликонски ракав Со прсти Заштитете Ги Прстите од Иритација, Притисок и Триење.силиконски капачиња За прсти и е погоден и за мажи и за жени.заштита на прстите производот е изработен од материјал со силна еластична и еластична функција.заштитници За нокти За прсти оваа ставка е практичен прст кој одлично може да ги истегне и опушти вашите раце.заштитник на прстите и ги поддржува прстите и палецот кога спортувате.

Особините

Купувачите избираат и