0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Fapo Shock ги прошири предните не'рѓосувачки линии за сопирачките за Jeep Wrangler JK 2007-2018 2-6 лифт

Fapo Shock ги прошири предните не'рѓосувачки линии за сопирачките за Jeep Wrangler JK 2007-2018 2-6 лифт

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Компатибилен со лифт 2007-2018 Jeep Wrangler JK 2-6 "лифт (пред). Комплетно одобрено ДОТ и исполнете ги највисоките стандарди на точка и ISO. црево, обезбедете долг животен век. Надворешниот слој е силен и издржлив, спречувајќи внатрешна експанзија, заштита на производот за долгорочна употреба. Внатрешниот дизајн гарантира патека за проток без истекување. Доживотна гаранција за секое откривање на производство. Компатибилен со 2007-2018 година LIFT JEEP WRANGLER JK 2-6 "(пред). Целосно ДОТ одобрени и ги исполнуваат највисоките стандарди за точка и ISO. Се одликува со силна ткаена надворешна обвивка од не'рѓосувачки челик што ја штити куќиштето на обвивката од гума и Кевлар што го опфаќа внатрешното црево на тефлон, обезбедува долг животен век. Надворешниот слој е силен и издржлив, спречувајќи внатрешно проширување, заштита на производот за долгорочна употреба. Внатрешниот дизајн гарантира патека за проток без протекување. Доживотна гаранција за какво било откривање на производство. Добредојдовте во нашата продавница-ние сме задоволни што можете да ги запознаете и да ги купите нашите производи. Институција : -Лифт комплети за надвор од патот, Карактеристика : Преден леќа : 24.1 Инчовек Комплетен со мијалници за бакарни бањо и држачи за задржување на линиите Надворешниот слој е силен и издржлив, спречувајќи внатрешно проширување, заштита на производот за долгорочна употреба. Internal design guarantees a leak-free flow path.-Features strong woven stainless steel outer shell that protects the rubber and Kevlar casing housing that encases the Teflon inner hose Package Includes : -2 pieces Front Brake Lines+4 pieces brackets+4 pieces gaskets Warranty : -Полига гаранција за какво било откривање на производство -7 -ден гаранција за задоволство. -Ако мислите дека предметот не одговара на описот или предметот е оштетен за време на транспортот, ве молиме контактирајте ме прво. Ние ќе бидеме среќни да го решиме проблемот за вас, многу ви благодарам!.

Особините

Купувачите избираат и