0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
КУИФДС Велигденски зајачки зајачки фигурини, украси за фигура во градина, велигденски зајаче смола зајак фигурини таблети украс пролетен декор за трпезари 3 парчи?

КУИФДС Велигденски зајачки зајачки фигурини, украси за фигура во градина, велигденски зајаче смола зајак фигурини таблети украс

DEN 303.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Декоративен зајак : Едноставни и преносни реквизити на декорап, можете да поставите фигурини на зајаче каде и да сакате. Тие можат да стојат стабилно на мазна работна површина, што ќе биде привлечно. Материјал : Нашите велигденски украси за зајаче се изработени од смола, пријателски за животната средина и безбедни за употреба. Лесен и преносен, издржлив и здрав, може да ви служи долго време. Декорација на Велигденска забава : Овој сет на велигденски украси за зајаче е одличен за велигденска декорација, што може да додаде поелегантно за славењето на вашиот фестивал. Содржина на пакетот : ќе добиете 3 парчиња велигденски зајаци. Тие се слатки и симпатични што можат да се користат како украси за украси за домашни забави или можете да ги испратите како подароци за вашите семејства и пријатели. Опис : Овој сет на украси за велигденски зајаче се погодни за украсување на вашата работна маса, троседот, библиотеката, полицата, трпезариската маса, кревет, итн. Велигденските украси за зајаче не само што можат да ја украсат бајката мини градина, туку и може да се нанесат како играчки, декор на биро , Декорација на мебел, DIY. Белешка : Рачно мерење, ве молиме, оставете мали грешки на големината. Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани. Пакет, вклучувајќи 3 * Велигденски украси за зајаче.

Особините

Купувачите избираат и