0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Обединети абразиви - SAIT 52520 AO Fiber Disc 5 X 7/8 120 Grit Aluminum oxide - PKG QTY 100,

Обединети абразиви - SAIT 52520 AO Fiber Disc 5 X 7/8 120 Grit Aluminum oxide - PKG QTY 100,

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Бренд : Обединети абразиви-сеилки. Абразивен материјал : алуминиум оксид. Грит : 120. Одделение : парична казна. Инчи со дијаметар : 5. Обединети абразиви - SAIT 50252 AO Fiber Disc 5 "X 7/8" 120 Gtit Aluminum оксид Економичен алуминиум оксид жито за општо мелење. Структурата на отворено палто спречува вчитување, брзо отстранување на материјалот. Смола над изградба на смола за силна врска која е отпорна на топлина и влага. Вулканизирана поддршка од влакна за тешки пескарење. Спецификација : Бренд : Обединети абразиви-сејди Абразивен материјал : Алуминиум оксид Грит : 120 одделение : фини дијаметар Инчи : 5 Централен дијаметар на дупките : 7/8 Максимален вртежи во минута : 10,000 Материјал за поддршка : Вулканизирана Врска од влакна Тип : Серија на смола : АО Апликација : Метал Апликација : Метал Апликација : Метал Компатибилност на алатката за дрво : Производител на мелница за агол Број на дел : 52520.

Особините

Купувачите избираат и