0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Простори за миење садови за миење садови за миење садови, црево за миење садови, 6 парчиња конектори за црева, млазница за миење садови за миење садови OEM#5113049AA и дихт?

Простори за миење садови за миење садови за миење садови, црево за миење садови, 6 парчиња конектори за црева, млазница за миење

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

【Флексибилен】 : Комплетот доаѓа со 3 типа на конектори на конверторот за различни агли на инсталација, обезбедете стабилна инсталација дури и под позиција на прав агол.11 Inch, дијаметар-0,22inch. Пикап 2009-2010 RAM 2500, 2009-2010 RAM 3500 пикап ;.13ft црево за миење садови за шофершајбна, конектори за црево за бришење на ветробранот 6 x (тип 2 x t; 2 x y тип), 2 x млазници за миење садови за шофершајбна, 2 х дихтунзи. Оваа млазница Комплетот е специјално дизајниран за да го реши проблемот со вашиот оригинален влошување на цревата на млазницата на млазницата на шофершајбната. Y-Конвертер : Лонг-1.2011-2017 2500,2011-2017 3500,2012-2015 c/v, 2014-2017 4000 ;. Топла белешка : . 【Флексибилен】 : Комплетот доаѓа со 3 типа на конектори на конверторот за различни агли на инсталација, обезбедете стабилна инсталација дури и под позиција на прав агол. Ние инсистираме да направиме високо квалитетен комплет за миење садови за миење садови по срце, користејќи го оригиналниот процес на синтеза на суровини, синтетичка гума отпорна на временски услови, што значи дека не е лесно зацврстена или скршена, супер цврстина, за да се обезбеди долг животен век.ddifferent од друга млазница, нашата вода за вода спречува целосен спреј за магла во форма на вентилатор, така што водата испрскана од предната покриеност на шофершајбната, ефект на чистење, замена OEM : 4805742 AB , 5116079aa, 5113049aa, 5303833aa, 55077460 AA и 5160308 AA.ddifferent од друга млазница, нашата вода за вода спречува целосен спреј за магла во форма на вентилатор, така што водата испрскана од предната покриеност на шофершајбната, ефект на чистење, замена OEM : 4805742 AB , 5116079aa, 5113049aa, 5303833aa, 55077460 AA и 5160308 AA.42inch, дијаметар-0,22inch. 【Пакет вклучуваат】 : 1 x 4m/13.【Основни делови за замена на автомобилот : : Ако млазницата за миење садови за шофершајбната на автомобилот не прска толку непречено, ве молиме проверете дали внатрешното црево старее, нашиот производ ќе биде ваша совршена замена за повторно поврзување на пумпата за вода во автомобилот со млазницата за да се изедначи прскање на стаклото мијалник , Направете ја вашата визија за возење cclear и ефикасно да го проширите времето на живот на бришачот. 2005-2010 Гранд Чероки, 2008-2015 Патриот, 2007-2010 Компас ;. Беспрекорна инсталација помеѓу цревата за мијалник за да ги намалите вашите грижи за инсталацијата. Chrysler 2001-2010 Pt Cruiser, 2008 2016 Town. 【Висок квалитет】 : Нашите црева за течности за миење садови за миење садови се изработени од гума од одделение ААА, материјал што може да издржи високи и ниски температури и останува мека и флексибилна на која било температура. Компатибилен со : . 【Примени за набавки】 : Нашите распрскувачи на млазницата за миење садови за шофершајбна усвојуваат премиум пластика . Dodge 2004-2009 Durango, 2006-2010 Charger, 2007-2012 Caliber, 2007-2016 Патување, 2008-2011 Avenger 2008-2017 Grand Caravan, 2009-2010 RAM 1500 пикап,. И цврстата и издржлива природа на конекторот во голема мерка го подобрува времето за употреба. 【Примени за набавки】 : Нашите распрскувачи на млазницата за миење садови за шофершајбна усвојуваат премиум пластика . 【Висок квалитет】 : Нашите црева за течности за миење садови за миење садови се изработени од гума од одделение ААА, материјал што може да издржи високи и ниски температури и останува мека и флексибилна на која било температура. RAM 2011-2017 1500. 【Пакет вклучуваат】 : 1 x 4m/13. Тие се изработени од високо квалитетен компјутер за издржливост, структура силна за исполнување на вашите различни барања. Оваа млазница Комплетот е специјално дизајниран за да го реши проблемот со вашиот оригинален влошување на цревата на млазницата на млазницата на шофершајбната.

Особините

Купувачите избираат и