0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Uxcell 27 mm монтирање на дупката за монтирање на копчето за притискање на копчето со микро прекинувач за аркадни видео игри жолти 6 парчиња

Uxcell 27 mm монтирање на дупката за монтирање на копчето за притискање на копчето со микро прекинувач за аркадни видео игри

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

1. Лесно инсталирање, погодно за конзола од дрво и метал. 2. 100% сосема нови и, добра замена за вашите стари или скршени. 3. Вкупна големина : 36x61mm (MAX D X H), DIA за монтирање на дупката : 27мм. 4. Секој пакет вклучува : 6 жолти копчиња. 5. Сигурност за микро прекинувач тестирана до 10,000,000 циклуси!. Опис : 1. Лесно инсталирање, погодно за конзола од дрво и метал2. Микро прекинувачот Сигурност тестирана до 10,000,000 циклуси! 3,100% сосема нови и, добра замена за вашите стари или скршени. Спецификации : Име на производот : копче за притискање на играта Операција Тип : Моментарна светлина Напон : Нема светлина Вклучена Вклучена Онтакција Тип : 1 NO1 NCMaterial : Пластика и метална дупка Дија.

Особините

Купувачите избираат и