0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Надвор од перспективата на женската перспектива на женската тежина

Надвор од перспективата на женската перспектива на женската тежина

DEN 1056.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Шел : 94% полиестер, 6% еластан. Направени во САД или увезени. Повлечете го затворањето. Измијте ладно. Ткаенина : Лесен маичка со маички. Неонската боја е посветла отколку што се појавува во сè уште фотографии, лого на исечоци и рефлексивно лого на грб, вратот на екипажот и кратки ракави.

Особините

Купувачите избираат и