0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Catdogbear 4PCS титаниумски завртки M8X20 25 30 35 40 45 50 55mm Torx Flan за сопирачка за моторни велосипеди диск

Catdogbear 4PCS титаниумски завртки M8X20 25 30 35 40 45 50 55mm Torx Flan за сопирачка за моторни велосипеди диск

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Боја : Согорување на сина боја, Дијаметар на конец : М8, должина : 25мм. Материјал : легура на титаниум. Е прилагодено : да. Број на модел : М8. Снабдувања на DIY : Метал. Боја : Согорување на сина боја, Дијаметар на конец : М8, должина : 25мм. Материјал : легура на титаниум. Е прилагодено : да. Број на модел : М8. Снабдувања на DIY : Метал. Детали за производот : Бренд : Catdogbearm8 Titanium Torx T40 Head Flan Flansize : M8 X20 25 30 35 40 45 45 50 55 MMColor : Титаниум/злато/виножито/Burn Blue/Blackpitch : Снабдувања : Металиформски стариот : Кинацертификација на копното : Ништо.

Особините

Купувачите избираат и