0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Baomain DC 24V 10W жолт ротирачки индустриски сигнал Светло за предупредување LTE-1101

Baomain DC 24V 10W жолт ротирачки индустриски сигнал Светло за предупредување LTE-1101

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Име на производот : Индустриски сигнал светло; Модел бр. : LTE-1101. Оценка : DC 24 V 10 W; целокупна големина : 99 x 180mm / 3,9 "x 7.1" (D*H). Должина на жицата : 23см / 9.1 "; надворешен материјал : пластика. Боја : ; Целокупна големина : 99 x 180мм / 3,9 "x 7.1" (d*H). Должина на жицата : 23cm / 9.1 "; надворешен материјал : пластика. Боја : жолта; тежина : 261g. Содржина на пакет : 1 x Индустриски сигнал светло. Пластично куќиште, DC 24 V Работна Волтагејска идеална ставка за индустриска употреба.

Особините

Купувачите избираат и