0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Clispeed 2pcs фитнес еластичен опсег за вежбање ленти за вежбање додатоци фитнес отпорност ленти мускули

Clispeed 2pcs фитнес еластичен опсег за вежбање ленти за вежбање додатоци фитнес отпорност ленти мускули

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Tpe. Капи за обука : ✅ Прилагодлив експандер на градите јажиња за вежбање на јажиња Систем за вежби за вежби за сила за вежбач за обука на мускули за дома. Опсег на отпор : Ергономската рачка го прави најудобно за мускулите, што има добар капацитет на лежиште. Појас за отпорност на фитнес : Високо ниво, стабилна структура обезбедува максимална безбедност, производот е практичен со еластични материјали. Фитнес лента : ✅ Ергономската рачка го прави најудобно за мускулите, што има добар капацитет на лежиште. Повлекување на јажето : ✅ Користете како ленти за вежбање со отпор, рачки за теретани, рачки за опрема за теретани ,. Tpe. Капи за обука : ✅ Прилагодлив експандер на градите јажиња за вежбање на јажиња Систем за вежби за вежби за сила за вежбач за обука на мускули за дома. Опсег на отпор : Ергономската рачка го прави најудобно за мускулите, што има добар капацитет на лежиште. Појас за отпорност на фитнес : Високо ниво, стабилна структура обезбедува максимална безбедност, производот е практичен со еластични материјали. Фитнес лента : ✅ Ергономската рачка го прави најудобно за мускулите, што има добар капацитет на лежиште. Повлекување на јажето : ✅ Користете како ленти за вежбање со отпор, рачки за теретани, рачки за опрема за теретани ,. Список на пакети 1 x Повлечете јаже со карактеристики на рачката - Големина : 70.00x11.50x3.50cm/27.51x4.52x1 Спортски влечен опсег. -Материјал : Опрема за вежбање Внатрешна бутовите -Со нота : Отпорноста на тежината е зафат за вежбање со вежби од 120lb. -Боја : Синиот опсег за вежбање -стабилна структура обезбедува максимална безбедност, производот е практичен со додаток за фитнес на еластични материјали. -Нанирајте мускулна група или воз со мускули во исто време. Можете да направите групи на обука со истегнување на опсегот за обука на мускулите. -Тие се лесни за носење и подобро управување со вашата физичка состојба во секое време. Можете да го испратите на вашите пријатели фитнес јаже. -Спорен за носење, во движење, дома, на работа, уживање во вежбање во секое време, каде било еластичен опсег. -Добар додаток со вежби со бицепс и трицепс, лесен за инсталирање и удобен за употреба на фитнес експандер. Опис на описотПолинг јаже што можете да вежбате дома без да одите во теретана. Овие опсези за вежбање треба да служат широк спектар на тренинзи.

Особините

Купувачите избираат и