0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
DWZDD гимнастика Air Mat 10FT/13FT/16FT/20FT Tumbling Mat Mat Inflatable Gemintics Tumble Track Train за дома/салата/обука/навивачка/вода со електрична пумпа

DWZDD гимнастика Air Mat 10FT/13FT/16FT/20FT Tumbling Mat Mat Inflatable Gemintics Tumble Track Train за дома/салата/обука/навивачка/вода

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Доаѓа со мулти-употреба електрична пумпа за надувување, комплет за поправка, торба и упатство за корисникот за лесно поставување и одржување. Тимот има 6 години искуство во производство на гимнастика душеци, а сите работници имаат повеќе од 4-6 години производство искуство, осигурувајќи дека сите аспекти се строго контролирани и прецизни, обезбедувајќи побезбедни и подобри спортски производи. Опремена со електрична пумпа за надувување, комплет за поправка, ранец, потребно е помалку од 1 минута за да се надува или одбрани душекот за воздушна гимнастика, до 5psi. Изработено е од четкан тарпаулин материјал, кој е издржлив, намалување на анти-шок и бучава и водоотпорен. За тимот на DWZDD - DWZDD е основана во 2016 година и има своја фабрика основана во 2017 година, специјализирана за производство на гимнастика душеци и табли за СУП. 22 фунти за 10 стапки; 28,6 фунти за 13,1 метри. Потребни се помалку од 4 минути за да се надува или да се одбрани душекот за гимнастика. Изработено е од четкан тарпаулин материјал, кој е издржлив, намалување на анти-шок и бучава и водоотпорен. Сите наши производи се извезуваат во повеќе од 30 земји, вклучувајќи Европа, Америка, Русија и Јапонија. Безбедна и издржлива патека за пад-DWZDD надувување на воздухот е многу разноврсен и може да се користи за обука со високи перформанси, вежбање за гимнастика и професионална обука дома, салата, училиште или области за рекреација.Достапно во различни бои, вклучувајќи розова, нане и сина боја. DWZDD има седумгодишно искуство во производство на гимнастика што се распрскуваат душеци, надуени табли за надувување, базени со надувување, шатори на покривот и други производи за надувување по конкурентни цени. Приоритет за безбедност-Нашите професионални воздушни душеци за надувување за гимнастика обезбедуваат безбедна и ефикасна обука, патеката за влечење има површина што не се лизга што обезбедува дополнителен зафат и спречува лизгање за време на употребата. 23,1 фунти за 10 стапки; 29,7 фунти за 13,1 метри. Достапно во различни големини (6,6ft-20ft обука за обука), нашата гимнастичка матка може да опфати различни потреби за обука и преференции. Безбедна и издржлива патека за пад-DWZDD надувување на воздухот е многу разноврсен и може да се користи за обука со високи перформанси, вежбање за гимнастика и професионална обука дома, салата, училиште или области за рекреација. Доаѓа со мулти-употреба електрична пумпа за надувување, комплет за поправка, торба и упатство за корисникот за лесно поставување и одржување. Достапно во различни големини (6,6ft-20ft обука за обука), нашата гимнастичка матка може да опфати различни потреби за обука и преференции. За тимот на DWZDD - DWZDD е основана во 2016 година и има своја фабрика основана во 2017 година, специјализирана за производство на гимнастика душеци и табли за СУП. 36,8 фунти за 16,4 стапки; 44,5 фунти за 20 метри. Приоритет за безбедност-Нашите професионални воздушни душеци за надувување за гимнастика обезбедуваат безбедна и ефикасна обука, патеката за влечење има површина што не се лизга што обезбедува дополнителен зафат и спречува лизгање за време на употребата. Ова помага да се намали ризикот од лизгање и паѓање. Потребни се помалку од 4 минути за да се надува или да се одбрани душекот за гимнастика. Клиентите можат да контактираат со нив преку или (678-667-7555) за какви било проблеми поврзани со производот. Ова помага да се намали ризикот од лизгање и паѓање. Шевовите се двојно засилени со употреба на високо-температура на термичко поврзување на термичкото сврзување за подобрување на затегнатоста и издржливоста на воздухот.

Особините

Купувачите избираат и