0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Lubluelu 25kpa Безжична Правосмукалка, Безжичен Стап Вакуум СО 120000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 265w Мотор Без Четки, Стап Вакуум До 50mins Траење На Полнење, Правосмукалка За Дрвени Подов

Lubluelu 25kpa Безжична Правосмукалка, Безжичен Стап Вакуум СО 120000 ВРТЕЖИ ВО МИНУТА 265w Мотор Без Четки, Стап Вакуум До

DEN 1119.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

●МОЌНО ВШМУКУВАЊЕ И УЛТРА ТИВКО РАБОТЕЊЕ € со 250w без четкички мотор, lubluelu безжичен стап вакуум обезбедува 25,000 па моќен вшмукување НА макс режим, така што може веднаш да го фати остатоци, прашина, трошки, миленичиња коса, и други неред со леснотија. Моторот без четки генерира помалку топлина и бучава (68db), што резултира со поголема заштеда на енергија и подолг работен век, во споредба со другите редовни мотори со четки. ①БАТЕРИЈА ШТО се ОДВОЈУВА И ДОЛГОТРАЈНО ТРАЕЊЕ q со 6 x 2500 батерија на полнење со голем капацитет, безжичната правосмукалка за стапчиња безжична обезбедува Извонредни перформанси за чистење до 50 mins (Низок Режим за 40-50mins, МАКСИМУМ за 15-20 mins), што обезбедува темелно чистење низ целата куќа. Батеријата што се одвојува може да се полни поединечно или на нејзиното главно тело. €LED Моторизирана Четка За Подот&160° Флексибилен подвижен q Моторизираната Четка за Подот е опремена СО LED светла на врвот, што помага да се следи нечистотијата на темни и тешко достапни места. врти 160° странично и 90° нагоре И надолу Флексибилни и подвижни, Нека нема скривалиште за целата нечистотија. ●5-Фазен Високоефикасен Одличен Систем За Филтрирање● може ефикасно да зафати 99,7% од малите честички прашина од 0,3 микрони и да се заклучи во мали честички без истекување за да се избегне секундарно загадување. Ефектот на филтрација е двојно поголем од традиционалниот систем за филтрирање. Забелешка : Хепа Филтерот е неизмиен, ви предлагаме да го замените филтерот на секои 2-3 месеци во зависност од вашата употреба. €1l Капацитет И Ergономски Дизајн€ lubluelu 06 стап правосмукалка рачка користи исклучително wideономски широк дизајн рачка, што го прави долг и чист не заморно, и лесно да се исчисти целата куќа, екстра голем 1l корпа за отпадоци значи дека може да се исполнат повеќе чистење, едно притискање на копчето за лесно празна прашина чаша. 1 ● Главен Мотор (вклучете ја батеријата). 1 ● Метална Цевка Што Се Повлекува. 1 € ПРЕДВОДЕНА Моторизирана Четка Главата. 1 ● Долга Млазница За Пукнатини. 1 ● Мека Четка За Прашина. 1€Чиста Алатка. 1 ° Ѕид Монтирање. 1 ● Адаптер За Напојување. 2 € Хепа Филтер(Еден од нив е во правосмукалка). 1 ● Упатство За Употреба. Една правосмукалка За Стапчиња Лублуелу безжична доаѓа со повеќе алатки, за да можете лесно да го исчистите секој агол и секоја соба, од подот, кревката површина, чистењето на пукнатините до високите места или чистењето на ќошињата, од спалната соба, дневната соба, до кујната или подрумот.

Особините

Купувачите избираат и