0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
IQ SHIELD Matte Ectar Protector компатибилен со Anple iPhone 4S анти-сјајниот анти-меур филм

IQ SHIELD Matte Ectar Protector компатибилен со Anple iPhone 4S анти-сјајниот анти-меур филм

DEN 111.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Заштитникот за анти-сјај на IQ Shield, компатибилен со Apple i Phone 4 S (Sprint) е поддржан од нашата 100% гаранција за задоволство, како дел од програмата за гаранција за животниот век на IQ Shield. За разлика од другите вообичаени заштитници на екранот, IQ Shield Matte заштитниците го намалуваат сјајот, дозволувајќи им на корисниците да уживаат во своите уреди во светло осветлените области. Единствена надворешна обвивка спречува да се појават прашина, валкани и отпечатоци од прсти на површината на екранот. Тенкиот и издржлив филм за воено одделение што се користи за производство на IQ Shield Matte заштитници, обезбедување заштита од гребнатини, гребење и вдлабнатини. Методот за примена на влажно-инсталирање му овозможува на заштитникот да биде лесен за инсталирање и дава резултати помалку од меурчиња. Заштитникот за анти-сјај на IQ Shield, компатибилен со Apple i Phone 4 S (Sprint) е поддржан од нашата 100% гаранција за задоволство, како дел од програмата за гаранција за животниот век на IQ Shield. За разлика од другите вообичаени заштитници на екранот, IQ Shield Matte заштитниците го намалуваат сјајот, дозволувајќи им на корисниците да уживаат во своите уреди во светло осветлените области. Единствена надворешна обвивка спречува да се појават прашина, валкани и отпечатоци од прсти на површината на екранот. Тенкиот и издржлив филм за воено одделение што се користи за производство на IQ Shield Matte заштитници, обезбедување заштита од гребнатини, гребење и вдлабнатини. Методот за примена на влажно-инсталирање му овозможува на заштитникот да биде лесен за инсталирање и дава резултати помалку од меурчиња. Заштитувачите на екранот на IQ Shield Matte Finish (2-пакет) IQ штит-заштитници се дизајнирани да обезбедат специјална анти-сјајна обвивка што го намалува сјајот и им овозможува на корисниците да ги користат своите уреди во светло осветлени услови. Обезбедување на иста заштита од гребнатини, вдлабнатини и други абразии, понудени од оригиналниот IQ Shield Liquidskin, тенкиот, но сепак издржлив, анти-прстински отпечаток, ги чува вашите уреди заштитени додека ги одржуваат целосно одговорни. Облогата го намалува сјајот и отпечатоците од прсти, дозволувајќи им на корисниците да ги видат своите уреди во светло осветлени услови за разлика од традиционалните заштитници, издржливиот, воен степен на филм е дизајниран да се придржува до заоблени и кружни области на вашиот уред трајна заштита од гребнатини, вдлабнатини и абразии за вашето Apple IPhone 4 S (Sprint) Методот за влажно-апликација нуди лесна инсталација, дозволувајќи им на фрустрацијата и апликацијата помалку од меурчиња, точни исечоци и прецизно вклопување на вашиот уред дизајниран и направен во IQ SHIELD Lifetime Shield Shield стои зад квалитетот на сите свои производи. Обезбедуваме 100% гаранција за задоволство на сите наши клиенти и секоја ставка е опфатена со гаранција за замена на живот.

Особините

Купувачите избираат и