0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Манфрото 165 Распрскувач На Нивото на Земјата За Стативи Од Серии Без Шила-Заменува 3155

Манфрото 165 Распрскувач На Нивото на Земјата За Стативи Од Серии Без Шила-Заменува 3155

DEN 1598.08
Во форма достапна за нарачката

Износот

Должината на Пакетот На Производот е 43,688 сантиметри. Ширината на Пакетот На Производот е 13,462 сантиметри. Висината на Пакетот На Производот е 13,462 сантиметри. Земја на Потекло : ИТАЛИЈА. Должината на Пакетот На Производот е 43,688 сантиметри. Ширината на Пакетот На Производот е 13,462 сантиметри. Висината на Пакетот На Производот е 13,462 сантиметри. Земја на Потекло : ИТАЛИЈА. Овој Распрскувач На Нивото На Земјата Во Манфрото е дизајниран да се користи со стативи од серии без шила. Универзален во дизајнот, има контроли за ширина на променлив дијаметар од 80см до 130см. Ова го заменува Манфрото 3155. Боја : црна; стапало-максимален дијаметар : 51.18 во.; стапало-минимален дијаметар : 31.50 во.; висина : 0.59 во.; материјал : технополимер; тежина : 1,43 фунти.

Особините

Купувачите избираат и